Cennik usług / Zamów

Przed dokonaniem płatności sprawdź czy jesteś w zasięgu HotSpota !!!

Jedyną pewną metodą sprawdzenia czy jesteśmy w zasięgu HotSpota TanioNet.pl jest podłączenie się do niego urządzeniem na którym będziemy korzystać z sieci Internet przez HotSpot. Bez dokonania płatności HotSpot, po podłączeniu do niego, pozwoli na otwarcie strony www.tanionet.pl i założenie konta w usłudze TanioNet oraz na dokonanie bezpiecznej płatności.

ZAŁOŻENIE KONTA W USŁUDZE TANIONET.PL I DOKONANIE PŁATNOŚCI PRZEZ INNEGO OPERATORA INTERNETU NIE GWARANTUJE ŻE PO AKTYWACJI USŁUGI TANIONET.PL BĘDZIEMY MOGLI KORZYSTAĆ Z INTERNETU PRZEZ HOTSPOT TANIONET.PL !!!

ważne dni:30
1Mbps
9.90 zł

Przez okres 30 dni możesz korzystać z dostępu do usługi TanioNet z przepustowością 1 Mbps, bez limitu pobieranych danych i innych zbędnych formalności. Zakupując tą usługę możesz korzystać z niej wszędzie gdzie tylko znajdziesz się w zasięgu naszego Hot Spota. Ciągle rozszerzamy obszar zasięgu działania usługi. To bezpieczna i bardzo wygodna metoda dostępu do Internetu.
Uwaga! Jeśli posiadasz gratisowy kod i chcesz go wykorzystać, przejdź do zakładki ,,Płatność kodami''.

ważne dni:30
4Mbps
15.90 zł

Przez okres 30 dni możesz korzystać z dostępu do usługi TanioNet z przepustowością 4 Mbps, bez limitu pobieranych danych. Zakupując tą usługę możesz korzystać z niej wszędzie gdzie tylko znajdziesz się w zasięgu naszego Hot Spota. Ciągle rozszerzamy obszar zasięgu działania usługi.To bezpieczna i bardzo wygodna metoda dostępu do Internetu.